Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

WEBSHOP

1-12 z 12

Koření (sušené čnělky) - Šafrán setý 

Kvalitní šafránové v BIO kvalitě z Íránu a Francie. Čnělky šafránu jsou označeny podle kvalitativní třídy šafránu, podle normy ISO 3632-2:

- AA1, ve velikost balení 0,3 až 1,0 g (BIO kvalita). 
 

CZ BIO LOGO CZ BIO 003

LOGO ISO 3632

Cibulové hlízky (cibulky) - Crocus sativus L. (Šafrán setý)

Cibulové hlízky (obecně označované jako cibulky) Šafránu setého Crocus Sativus L. od nizozemského producenta, které jsou nezbytné pro pěstování šafránu.

Hlízky pocházející z ekologické produkce (označené certifikátem BIO), a (certifikované BKD) v těchto velikostech:

 

ekologická produkce (certifikát CZ-BIO-003):

 7/8 BIO 
 8/9 BIO 
 9/10 BIO 
 10/11 BIO 
 
CZ BIO LOGO

CZ-BIO-003

LOGO BKD