Vážení zákazníci,

na základě vládního doporučení v souvislosti se šířením COVID-19 podporujeme omezení platby v hotovosti (na dobírku). Proto je při tvorbě objednávky dostupná pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme se rozhodli z hygienického hlediska a došlo tím k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci.

Děkujeme za pochopení.

Velkoobchodní prodej šafránových hlízek BIO

1-3 z 3

Chcete prodávat cibulové hlízky šafránu ve velkém? Chcete zavést prodej pro své zákazníky, případně chcete začít s pěstováním? V tom případě nás kontaktujte. 

Pro velkoobchodní odběr nabízíme dodání v tomto množství:

  1 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
  2 500 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
  5 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
  7 500 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
10 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
15 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
25 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)
CZ BIO

CZ-BIO-003

BKDVelkoobchodním odběratelům nabízíme možnost předobjednání prostřednictvím zaplacení zálohy

  • Obchodníkům nabízíme možnost předobjednávat cibulkové hlízky prostřednictvím zaplacení zálohy ve výši 45% z celkové ceny objednávky během mimo sezónní doby (říjen - červen). Hlízky z nové sklizně budou připraveny k dodání koncem července. Upozorňujeme, že doplatek musí být zaplacen do 30. června!
  • Platba zálohovou fakturu (45% předem - doplatek celé částky za objednávku do 30. 6.), případně úhradu celé částky bezhotovostním převodem ihned.
  • V případě velkoobchodních objednávek uskutečněných v průběhu prodejní sezóny (červenec - září) upozorňujeme, že tyto objednávky budou vyřizovány postupně v pořadí, jak budou příjímány. V tomto případě může nastat větší zdržení při dodání hlízek, způsobené ověřováním dostupnosti a posloupností jednotlivých dodávek od pěstitele.