O nás

   Moje firma se specializuje na poradenskou činnost formou diagnostiky chorob a škůdců rostlin (jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin III. stupně, podle § 86 odst. 3 zákona č. 326/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů). V návaznosti na tuto činnost nabízíme prodejní servis přípravků na ochranu a výživu rostlin se zaměřením na biologické a zejména ekologické metody. Pro zájemce zajišťujeme dodávku živých organismů (vosičky, hlístice, dravé roztoče) a prostředků ochrany před škodlivými organismy a chorobami ve specializovaném obchodě www.bioagens.eu nebo v obchodě www.provasizahradu.cz. Prostřednictvím zásilkové služby zasíláme veškerý sortiment v rámci ČR, vybraný sortiment také na Slovensko. Usilujeme o nabídku co největší škály biologické ochrany pro dům i zahradu. Uvidíte, že se i vaše okolí může stát přírodní, vzrušující, harmonickou a plodnou zahradou se zdravými plodinami... Jako srdcovou záležitost provozuji prodej šafránových hlízek v BIO kvalitě, na který máme zařízený tento specializovaný internetový obchod... 

"Jsme přesvědčeni, že v současném moderním zemědělství lze nahradit chemické pesticidy účinnými biologickými alternativami, jako je užitečný hmyz, makroorganismy a pasti. Zkuste to také a nahraďte postřiky a chemii biologickými predátory. Sledujte fascinující proces, kdy jsou laboratorně kultivované bioagens v prvotřídní bojové kondici nasazené k boji se škůdci rostlin...
V současné době je již všeobecně známo, že využívání biologických kontrolních opatření, jako jsou například makroorganismy, nabízí vysoce efektivní nástroj v rámci programů ekologického zemědělství i drobné domácí produkce a napříč konvenčním zemědělstvím vůbec."

 Celosvětová poptávka po ekologické formě produkce potravin s minimálním nebo vůbec žádným dopadem na životní prostředí se zvyšuje. Budeme se snažit naší osvětou a propagací ekologické formy produkce zemědělských plodin nabídnout takové produkty a výrobky, které představují rozumné a účinné alternativy k chemickým pesticidům.

 Stále usilujeme o to, být nepostradatelným partnerem jak pro komerční pěstitele ovoce a plodin na orné půdě, vinaře a ekologické zemědělce, tak pro provozovatele sportovních zařízení a golfových hřišť ve věcech přirozené ochrany proti škůdcům a zachování zdraví populace prostřednictvím zdravého přístupu k půdě.

Nejsme pouze obchodníci, zajímá nás, jak se právě u vás ten který přípravek či preparát osvědčil. Zda se podařilo nad škůdcem či chorobou zvítězit, či zda bude potřeba navrhnout jiné opatření. Jsme rádi za zpětnou odezvu od našich zákazníků, když nám zavolají či napíšou a podělí se s námi o své postřehy a zkušenosti. 

Na spolupráci se těší

Mgr. Lenka Žáčková

Registrace firmy:

Registr ekologických podnikatelů
Ministerstvo zemědělství ČR - evidence

Certifikace produktů:

Šafrán setý (Crocus sativus L.)
- cibulové hlízky BIO,
- koření sušené čnělky BIO


Platný certifikát - příloha 1

Platný certifikát - příloha 2

www.safran-bio.cz

Naše hodnoty

Prodej nejkvalitnějšího šafránu v BIO / ORGANIC kvalitě a snaha jej učinit dostupným pro každého


  • Internetový prodej šafránu v BIO kvalitě, poradenství a dodávky v rámci ČR
  • Zákaznický servis
  • 14-denní záruka vrácení peněz
  • Jednoduchý a rychlý způsob objednávání
  • Nízké ceny poštovného a dopravy


Snažíme se vám nabídnout nejpříznivější poměr ceny a kvality. Jsme tady pro vás. Pokud se vyskytne zádrhel – zatelefonujeme vám a společně najdeme nejlepší řešení.

Dále provozujeme tyto internetové obchody:


www.provasizahradu.cz

Internetový prodej kvalitních pomocníků a produktů pro Vaši zahradu. Nabídka prostředků ochrany rostlin v kombinaci s pomůckami pro sadbu, sklizeň a zpracování úrody. Sekačky, vysavače listí, postřikovače, vermikompostéry. Kvalitní ruční zahradnické a zahrádkářské nářadí..
Naše hodnoty: Prodej kvalitních pomůcek a produktů pro každou zahradu

www.bioagens.eu , www.bioagens-sk.eu

Prodejní servis přípravků na ochranu a výživu rostlin se zaměřením na biologické metody pro ČR a SR. Pro zájemce zajišťujeme dodávku příslušných bioagens (vosičky, hlístice, draví roztoči) a prostředků ochrany před škodlivými organismy a chorobami.
Naše hodnoty: poradenství a pěstitelská poradna Po - Ne 9 - 20 h

www.bio-raw.cz

Nabízíme biopotraviny a doplňky stravy GARDEN OF LIFE.
Naše hodnoty: Všechny nabízené produkty mají certifikaci BIO nebo ORGANIC 


Firma Mgr. Lenka Žáčková 
je členem Hospodářské komory ČR.

Při své činnosti se řídí Etickým kodexem člena Hospodářské komory ČR

Člen Hospodářské komory ČR