Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Šafrán - koření: sušené čnělky

1-6 z 6

Nabídka kvalitního šafránu

popis_trid_safran

Pro posouzení kvality šafránu se používá norma ISO 3632, přičemž nejdůležitějšími faktory jsou obsah Crocine (vydatnost barvy), Picrocrocine (síla chuti) a Safranal (intenzita vůně). Čím vyšších hodnot tyto faktory dosahují = tím vyšší je kvalita šafránu (více zde).

Šafrán nabízíme v baleních od 0,3 g přes 0,5 g až po 1,0 g v malém kulatém boxu. V případě požadavku na větší množství jsme schopni dodat na základě individuální objednávky různé množství, a to až po 1 kg.

Přemýšlíte-li o tom, že byste chtěli šafrán darovat, můžeme Vám nabídnout dárkové balení. Jsme schopni zajistit dodávku včetně loga vaší firmy, případně věnování, aby bylo balení daňově uznatelné z pohledu zákona o dani z příjmu a zákona o DPH (více zde).

Poté, co si vyberete třídu kvality, zvolte velikost balení.